13.10.2024 09:17
4’ Яка передача і Халид Булахруз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
5’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
7’ Суддя призначає пенальті. Морик Варга пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
11’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Халид Булахруз забиває приголомшливий м'яч у ворота!
15’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Марчелло Данни Чаиньо
20’ Марчелло Данни Чаиньо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
27’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Марчелло Данни Чаиньо не зміг потрапити по воротах!
29’ Халид Булахруз подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
32’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
36’ Чима Исаак головою відбиває м'яч
38’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
46’ Сильний та точний пас віддав Марчелло Данни Чаиньо і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
55’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Карлос Клерк
63’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Марчелло Данни Чаиньо
70’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
76’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Гравець видалений прикривається руками, медики вже поспішають...
77’ Відмінну передачу віддав Деукалайон Ксенакис, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
84’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Вениамин Шаталкин
94’ Який незграбний пас віддав Марчелло Данни Чаиньо і м'ячем заволодів суперник!