Товариський матч

13.10.2024 09:00
ФК Котовск Arena
1’ Футболісти команди ФК Котовск 1554 розіграли м'яч із центру поля
3’ Ренан Тейшейра зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
9’ Стейси Брюстер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
10’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гонсалу Рамуш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ І знову Артем Беседин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
24’ Після прострільного удару по воротах Бруно Араухо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Виталий Рева витягає дуже складний удар
32’ Александр Зубков зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Пров Зямкин
34’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
38’ У грубому підкаті Александр Зубков зносить суперника з ніг!
43’ Що ж робить гравець команди ФК Котовск 1554, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
48’ Суддя призначає пенальті. Пров Зямкин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Бруно Араухо
61’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ФК Котовск 1554 гра в середині поля
63’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Роберто Манчини забиває приголомшливий м'яч у ворота!
63’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
72’ Вдало віддав пас Педро Уго Аморим своєму гравцю!
80’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
80’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
88’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля