13.10.2024 08:41
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хуан Бернат
18’ Франсишку Консейсау на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
24’ Ренату Саншеш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
33’ Душан Влахович добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
36’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кевин Фолланд отримує попередження
40’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
42’ Гравець віддає наскрізний пас і Данило у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
49’ Андрей Канчельскис практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
51’ Стефани Анна Хименес на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
54’ Стефани Анна Хименес показує найвищу техніку воротарської майстерності
56’ Небезпечний штрафний удар і Эшли Янг легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
59’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
65’ Жорсткий підкат та футболіст Душан Влахович падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
68’ Боротьба за м'яч у повітрі і Владимир Нидергаус буквально лягає на спину опонента!
71’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Хуан Бернат правильно віддати пас на партнера!
76’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
81’ М'ячем заволодів Ренату Саншеш, але несподівано тут же його втратив!
89’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ Після образи суперника Кевин Фолланд нахабно штовхає його!