13.10.2024 08:41
7’ Після невиразного відбору, атаку почав Мартин Эдегор
15’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Карлос Клерк
19’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гари Кейн легко вганяє м'яч у сітку воріт!
19’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
23’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Лопеш вміло забирає м'яч!
27’ Мартин Эдегор порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
35’ Мохаммед Салах вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
40’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
43’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
53’ Відібравши м'яч, Антон Землянухин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
57’ Знаменитий гравець Мартин Эдегор вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
61’ Герд Мюллер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди FC DORDOI 1561
66’ Мартин Эдегор на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
67’ Знаменитий гравець Антон Землянухин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
68’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
72’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
75’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
81’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
89’ Гравець Лукман Аруна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!