13.10.2024 08:07
Dybovo Arena
1’ Команда Dybovo 816 розпочала з центру поля
8’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Корнилий Зелинский
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Густав Полещук у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
15’ Шикарний аут та м'яч вкине Корнилий Зелинский
24’ Корнилий Зелинский красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Dybovo 816
33’ Бузиба Мбола у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
41’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Корнилий Зелинский
42’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
43’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бузиба Мбола забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Корнилий Зелинский
55’ Дааа... Максимильян Чайка не зміг прийняти пас від свого партнера...
56’ При виконанні кутового удару Дэвин Перкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
56’ Суддя призначає пенальті. Зопирос Ворбис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
63’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Бузиба Мбола не зможе сам піти з поля
65’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Драгослав Елачич
68’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
71’ Після легкого удару гравцем Ростэк Руткевич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
77’ Шуджи Огата проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
81’ Гравець Террел Перкин набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
86’ Бузиба Мбола вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
88’ Бузиба Мбола втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку