Товариський матч

13.10.2024 07:05
Zarafshon Arena
1’ Команда Zarafshon 868 розпочала з центру поля
6’ Робин Сживалла красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Zarafshon 868
11’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
14’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Зопирос Ворбис
21’ При спробі обійти суперника гравець Арыстан Шарипов підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
24’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Отто Анфанг
26’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Зопирос Ворбис віддав пас в нікуди!
32’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэвин Перкин
37’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Драгослав Елачич правильно віддати пас на партнера!
38’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
40’ Дааа... Зозимос Россолимо не зміг прийняти пас від свого партнера...
43’ Блэгоджа Милошевич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
50’ М'яч за межами поля, вкидає Милан Борге
54’ Робин Сживалла зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Блэгоджа Милошевич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ Який незграбний пас віддав Террел Перкин і м'ячем заволодів суперник!
67’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
74’ У грубому підкаті Потап Ревизонский зносить суперника з ніг!
81’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Блэгоджа Милошевич...
85’ Террел Перкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Потап Ревизонский