13.10.2024 06:38
Unterhaching Arena
1’ Команда Unterhaching 822 розпочала з центру поля
4’ Драгослав Елачич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
12’ Драгослав Елачич віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
14’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Адетоканбо Уче
17’ Чиумбо Диамутен втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
22’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тодд Кондон і непогано виносить його в центр поля
23’ Небезпечний штрафний удар і Асклепиадес Спиру легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
27’ Маттиас Сильверман віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
35’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Тодд Кондон
41’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Омар Барретт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
42’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
45’ Яка передача і Кэвин Юр пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деян Трифунович
57’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Асклепиадес Спиру
62’ Яка передача і Жан-Ноэль Жильбер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
67’ Адетоканбо Уче порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
74’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
81’ М'ячем заволодів Моктар Лавиолетт, але несподівано тут же його втратив!
87’ Камо Озанам фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника