Товариський матч

13.10.2024 06:06
VESELE Arena
1’ Футболісти команди VESELE 845 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після прострільного удару по воротах Омар Барретт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
8’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лизимакхос Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
8’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Тодд Кондон
9’ Джемми Маккенна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
17’ Сильний удар по воротах, але Хомерос Венизелос у стрибку легко відбив цей м'яч!
23’ Джошуа Бургез грамотно грає на виході
32’ Хомерос Венизелос грамотно грає на виході
42’ Хомерос Венизелос витягає дуже складний удар
47’ Драгослав Елачич добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
49’ Джошуа Бургез на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
59’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
63’ Кэвин Юр вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
70’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
73’ Лизимакхос Ксенакис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
79’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Эну Торомба...
87’ Суддя призначає пенальті. Лизимакхос Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
87’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
88’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Майкл Гисборн отримує попередження