13.10.2024 00:04
Berda Madrid Arena
1’ Команда Berda Madrid 793 розпочала з центру поля
2’ Гравець віддає наскрізний пас і Маттиас Сильверман у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
9’ Небезпечний штрафний удар і Руй Роналду легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
10’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Тодд Кондон
15’ Команда Berda Madrid 793 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
17’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Тодд Кондон
19’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
23’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Андроник Рыбачев
30’ М'ячем у голову отримує Хавьер Торру. Сподіваємось все обійдеться...
31’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
36’ Яка передача і Лейн Юз пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Матвей Скрябин
47’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Джемми Маккенна
54’ Ампелайос Алексис важко ловить м'яч
58’ Франк Уилкинс зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
62’ І знову Драгослав Елачич віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
69’ Після образи суперника Карвальо Косто нахабно штовхає його!
77’ Суддя призначає пенальті. Руй Роналду пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
77’ Команда Berda Madrid 793 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
79’ Гравець команди Berda Madrid 793 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тедди Бруно отримує попередження
84’ Який незграбний пас віддав Лейн Юз і м'ячем заволодів суперник!
89’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Лейн Юз