12.10.2024 23:50
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1557 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після проходження флангом Адам Хорти віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Асклепиадес Спиру віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
19’ Суддя призначає пенальті. Йошко Гвардиол пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
19’ Антони Лопеш витягає дуже складний удар
24’ Мартин Эдегор порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
27’ Джошуа Бургез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
36’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лейн Юз отримує попередження
37’ Герд Мюллер вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
39’ Після образи суперника Омар Барретт нахабно штовхає його!
43’ Яка передача і Уве Будзиак пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ Омар Барретт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
48’ Команда FC DORDOI 1557 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
52’ Джошуа Бургез легко перехоплює м'яч
54’ Після прострільного удару по воротах Боипузо Дешан рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Адам Хорти забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
55’ Герд Мюллер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
58’ Антони Лопеш на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
63’ Команда FC DORDOI 1557 спокійно контролює м'яч у середині поля
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Адам Хорти легко вганяє м'яч у сітку воріт!
66’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Адам Хорти не зміг залишити поле без допомоги медиків
67’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
77’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Лейн Юз
82’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Герд Мюллер прикривається руками, медики вже поспішають...
82’ Герд Мюллер практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
85’ Після жахливої помилки захисника Антон Землянухин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
86’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Адам Хорти