12.10.2024 23:27
ЛІОН Arena
1’ Футболісти команди ЛІОН 1524 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
6’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Леннерт Нильсен віддав пас в нікуди!
16’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
21’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тим ван Реммерсваал отримує попередження
21’ Небезпечний штрафний удар і Раимофф легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
26’ Никита Баженов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
30’ Леннерт Нильсен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
36’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Сандро Рамирес
40’ Никита Баженов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
49’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
54’ Лорен Сессельман практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
61’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
61’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
62’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Леннерт Нильсен отримує попередження
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Габриель Фернандес
66’ Карлос Солер проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
75’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
82’ Зірвавши контратаку суперника, Тим ван Реммерсваал перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
88’ Гравець віддає наскрізний пас і Луис Фелипе Рамос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
90’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!