12.10.2024 23:19
9’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
12’ Сандро Рамирес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
21’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
33’ Вдало віддав пас Эрнест Нечаев своєму гравцю!
42’ Суддя призначає пенальті. Леннерт Нильсен пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
43’ Шикарний аут та м'яч вкине Деукалайон Ксенакис
50’ Таргын Турсунов порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
53’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Арон Ференци
54’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
59’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леннерт Нильсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Эрнест Нечаев віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Dudka Kharkiv 831
64’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
67’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
74’ При спробі обійти суперника гравець Деукалайон Ксенакис підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
77’ Таргын Турсунов точно зіграв головою на партнера по команді!
79’ Яка передача і Даниэль Шваб пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
81’ Леннерт Нильсен порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
81’ При виконанні кутового удару Деукалайон Ксенакис несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ Після жахливої помилки захисника Лукман Аруна без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
90’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Таргын Турсунов...
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Афанасий Самийленко легко вганяє м'яч у сітку воріт!