12.10.2024 23:16
7’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
11’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Даниэль Шваб зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
13’ Після легкого удару гравцем Леннерт Нильсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
16’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Карел ван де Вен...
23’ Ну треба ж! Отман Бонне віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
24’ М'ячем у голову отримує Гравець видалений. Сподіваємось все обійдеться...
25’ Отман Бонне порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
28’ Після жахливої помилки захисника Карел ван де Вен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Небезпечний штрафний удар і Мирон Вапнярчук легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Отман Бонне
36’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
40’ Який незграбний пас віддав Хоан Оливарес і м'ячем заволодів суперник!
45’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
51’ Леонид Маат красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Madrid Fc 839
53’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Карел ван де Вен
58’ Мда... Фриц Брока... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
61’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мирон Вапнярчук
64’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Мирон Вапнярчук
67’ Сандро Рамирес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
70’ Яка передача і Даниэль Шваб пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
71’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
76’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
79’ Даниэль Шваб зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
81’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хоан Оливарес
84’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Madrid Fc 839 гра в середині поля
90’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495