12.10.2024 23:10
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
7’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тьерри Анри забиває ГОЛ!
9’ Джанфранко Дзола практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
16’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
23’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
24’ Відмінну передачу віддав Тьерри Анри, мабуть один із найкращих гравців команди Oblivion 1174
25’ Даниэль Шваб втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
26’ Небезпечний штрафний удар і Дэннис Ячин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
32’ Після жахливої помилки захисника Лотар Маттеус без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
33’ Дэннис Ячин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
37’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сандро Рамирес
48’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Після проходження флангом Лотар Маттеус віддав точну передачу на протилежний фланг
60’ Мда... Сандро Рамирес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
64’ Ех, Эрик Кантона... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
66’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Раимофф отримує попередження
66’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Самир Насри
75’ Сандро Рамирес фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
77’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
83’ Лотар Маттеус фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
89’ Лотар Маттеус віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Oblivion 1174