12.10.2024 22:59
Fc Gemanoci Arena
1’ Футболісти команди Fc Gemanoci 806 розіграли м'яч із центру поля
3’ Знаменитий гравець Даниэль Шваб вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
7’ Небезпечний штрафний удар і Леннерт Нильсен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
8’ Иван Скрипка спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
18’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Лукман Аруна
23’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Тим ван Реммерсваал отримує попередження
28’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Иван Скрипка
32’ Небезпечний штрафний удар і Иван Скрипка легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ Після образи суперника Жозе Мигель Кладо нахабно штовхає його!
39’ М'яч за межами поля, вкидає Леннерт Нильсен
42’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Чиумбо Абуна Ндзана забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Після тонкої передачі м'яч отримує Лукман Аруна
48’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
49’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
50’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен
55’ Раимофф подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
59’ Квим Данни Алекс зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
65’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
73’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Наум Кулагин
81’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Сандро Рамирес
87’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Наум Кулагин