12.10.2024 22:55
Fc Sehefon Arena
1’ Футболісти команди Fc Sehefon 825 розіграли м'яч із центру поля
5’ Карлос Клерк вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
13’ Ех, Себастиен Надь... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
18’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
25’ Ну треба ж! Даниэль Шваб віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
27’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
36’ М'ячем у голову отримує Лукман Аруна. Сподіваємось все обійдеться...
36’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ Леннерт Нильсен неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
47’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
51’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
55’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
61’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Экандэйо Нджобву не зміг потрапити по воротах!
61’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леннерт Нильсен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
63’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Леннерт Нильсен не зможе сам піти з поля
63’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
66’ Вдало віддав пас Педро Уго Аморим своєму гравцю!
73’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
74’ Лукман Аруна вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
76’ Небезпечний штрафний удар і Раимофф легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
76’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
83’ Дааа... Одд Мертенс не зміг прийняти пас від свого партнера...
89’ Жорсткий підкат та футболіст Карлос Клерк падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
92’ Шикарний аут та м'яч вкине Лукман Аруна