12.10.2024 22:50
Квадро Arena
1’ Команда Квадро 846 розпочала з центру поля
5’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Фредерик Хандшух
8’ Фредерик Хандшух фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
17’ Гравець Пров Зямкин набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
19’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
22’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
25’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Нурсултан Косанов
28’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пахом Бондарев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
34’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
42’ Дэннис Ячин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
50’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
52’ Бруно Араухо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Кинизела Манджек віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Квадро 846
62’ Гравець команди Квадро 846 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кэндол Крейтон отримує попередження
66’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
67’ Гравець віддає наскрізний пас і Гонсалу Рамуш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
74’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
83’ Після тонкої передачі м'яч отримує Луиджи Кампо
89’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
91’ Пров Зямкин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!