12.10.2024 22:46
FC Lazo Arena
1’ Футболісти команди FC Lazo 814 розіграли м'яч із центру поля
9’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
10’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гонсалу Рамуш
19’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Нуно Гомеш Семьюеш
22’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
23’ Небезпечний штрафний удар і Дэннис Ячин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
24’ Вправно перехоплює м'яч Бабатанд Бестер
29’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
34’ Після проходження флангом Посейдон Костаки віддав точну передачу на протилежний фланг
36’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
38’ Стейси Брюстер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ Мда... Дэри Шелтон... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
53’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
58’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
63’ Жиль Жобен легко перехоплює м'яч
70’ М'ячем заволодів Девид Мази, але несподівано тут же його втратив!
75’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
76’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
81’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэннис Ячин
85’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ М'яч за межами поля, вкидає Дэри Шелтон