12.10.2024 22:45
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
3’ Пак Чи Сон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
8’ При виконанні кутового удару Владислава Крачок несподівано та красиво забиває ГОЛ!
9’ Сильний та точний пас віддав Пауло Ванчопе і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
16’ Ну треба ж! Дэйли Блинд віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
20’ Ну треба ж! Лейн Юз віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
21’ Небезпечний штрафний удар і Дэвин Перкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Маттиас Сильверман
28’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Глеб Бухал і непогано виносить його в центр поля
35’ У грубому підкаті Алексей Бахарев зносить суперника з ніг!
35’ Після жахливої помилки захисника Глеб Бухал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
37’ Після невиразного відбору, атаку почав Дэйли Блинд
41’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч
41’ При виконанні кутового удару Пак Чи Сон несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Дэвин Перкин порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
49’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Пак Чи Сон отримав сильну травму
56’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Chelsee 578 гра в середині поля
60’ Після жахливої помилки захисника Маттиас Сильверман без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
65’ Дэйли Блинд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди FcKharkiv 1495! Видно злагодженість у діях!
70’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Пауло Ванчопе
72’ Відмінну передачу віддав Морфей Ливермор, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
76’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэйли Блинд
82’ Команда FcKharkiv 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
86’ Ех, Алексей Бахарев... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата