12.10.2024 22:38
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 810 розіграли м'яч із центру поля
5’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ У грубому підкаті Лев Кривошеин зносить суперника з ніг!
17’ Сандро Рамирес порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
23’ Данил Пруцев у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тим ван Реммерсваал
43’ Ну треба ж! Лукман Аруна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Тим ван Реммерсваал забиває ГОЛ!
45’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
49’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Раимофф
52’ Вдало віддав пас Антонен Обер своєму гравцю!
54’ Антонен Обер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
57’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
59’ Команда spartak moskva 810 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
72’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
74’ Тим ван Реммерсваал точно зіграв головою на партнера по команді!
75’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
81’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
83’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сергей Юран
84’ Після жахливої помилки захисника Раимофф без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
93’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!