12.10.2024 22:38
Whispering tigers Arena
1’ Футболісти команди Whispering tigers 828 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кэзуо Одзава
10’ М'яч за межами поля, вкидає Жоано Данни Косто
18’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Прохор Трапасян
20’ Нэо Каэдэ проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Кэзуо Одзава
22’ Марк Тома зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ладимир Петренко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
28’ Ладимир Петренко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Нэо Каэдэ подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
35’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Узома Фане чітко вкинув м'яч у гру
37’ Після образи суперника Тимофей Чумак нахабно штовхає його!
40’ Павел Умалюк порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
48’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Иоан Лисиин
57’ Чезаре Заттарин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
63’ Гравець віддає наскрізний пас і Павел Умалюк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
67’ Вправно перехоплює м'яч Ладимир Петренко
73’ Иоан Лисиин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
75’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
77’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Унати Химунде легко вганяє м'яч у сітку воріт!
78’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Анатолий Туманский і непогано виносить його в центр поля
84’ Ладимир Петренко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
86’ І знову Прохор Трапасян віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!