12.10.2024 22:22
3’ Після прострільного удару по воротах Марк Овермарс рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Що ж робить гравець команди Oblivion 1174, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
15’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
18’ Дэннис Ячин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
22’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Педро Уго Аморим
24’ Суддя призначає пенальті. Давид Трезеге пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
31’ Боротьба за м'яч у повітрі і Стейси Брюстер буквально лягає на спину опонента!
34’ Вдало віддав пас Левент Кишш своєму гравцю!
36’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Златан Ибрагимович
42’ Після тонкої передачі м'яч отримує Давид Трезеге
50’ Давид Трезеге віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Oblivion 1174! Видно злагодженість у діях!
54’ Дэннис Ячин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
57’ Бруно Араухо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Ривалдо не зміг віддати пас! Явний брак техніки
69’ Стейси Брюстер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
78’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дэннис Ячин
82’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Марк Овермарс
84’ Гравець видалений грамотно грає на виході
87’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Давид Трезеге забиває ГОЛ!
93’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!