12.10.2024 22:21
4’ Після образи суперника Бруно Араухо нахабно штовхає його!
9’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Дэннис Ячин
18’ Гонсалу Рамуш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
26’ Гравець команди FcKharkiv 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Глеб Бухал отримує попередження
27’ Гонсалу Рамуш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
32’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
34’ Пауло Ванчопе проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Дэннис Ячин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
44’ Сильний удар по воротах, але Артем Кичак у стрибку легко відбив цей м'яч!
48’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ Дэйли Блинд вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
52’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
53’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Левент Кишш забиває ГОЛ!
60’ Владислава Крачок не зміг віддати пас! Явний брак техніки
69’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергей Симинин і непогано виносить його в центр поля
72’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
74’ І з м'ячем Левент Кишш після ідеального підкату
76’ При виконанні кутового удару Алексей Бахарев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Шикарний аут та м'яч вкине Педро Уго Аморим
88’ Яка передача і Педро Уго Аморим пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
89’ Пауло Ванчопе відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FcKharkiv 1495