Союзний кубок

12.10.2024 22:19
ШІНТЕ Arena
1’ Команда ШІНТЕ 946 розпочала з центру поля
9’ Команда ШІНТЕ 946 спокійно контролює м'яч у середині поля
10’ Після жахливої помилки захисника Олександр Степаненко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Олександр Степаненко
23’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
27’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Педро Уго Аморим легко вганяє м'яч у сітку воріт!
30’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
33’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Эсдрас Канарис
40’ Стейси Брюстер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
47’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
51’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Педро Уго Аморим
57’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
61’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Парамонимос Канделаки
67’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Левент Кишш забиває ГОЛ!
71’ Команда ШІНТЕ 946 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
74’ Базила Давид проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ При виконанні кутового удару Парамонимос Канделаки несподівано та красиво забиває ГОЛ!
78’ Гонсалу Рамуш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
82’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гонсалу Рамуш
89’ Бекзат Камалов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника