12.10.2024 22:14
FC Krasnodar Arena
1’ Футболісти команди FC Krasnodar 833 розіграли м'яч із центру поля
5’ У грубому підкаті Бузиба Нцама зносить суперника з ніг!
12’ Тимо Фрай спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
16’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
17’ Небезпечний штрафний удар і Педро Уго Аморим легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
25’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Джон Уайлдер...
26’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
32’ Дааа... Бузиба Нцама не зміг прийняти пас від свого партнера...
40’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Бузиба Нцама забиває ГОЛ!
42’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
47’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
52’ Бруно Араухо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
53’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди FC Krasnodar 833
53’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
57’ Після невиразного відбору, атаку почав Цсига Цингер
60’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
67’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Денис Бирючков
75’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
76’ Самсон Подопригора головою відбиває м'яч
85’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Джон Уайлдер
89’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!