12.10.2024 22:13
3’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
11’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
12’ При виконанні кутового удару Карлос Клерк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
16’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тим ван Реммерсваал
20’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
27’ Клеман Твардовский важко ловить м'яч
29’ Після прострільного удару по воротах Леннерт Нильсен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
30’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Лукман Аруна отримав сильну травму
31’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Panda Fc 796 гра в середині поля
40’ Відібравши м'яч, Леннерт Нильсен віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
47’ Сильний удар по воротах, але Клеман Твардовский у стрибку легко відбив цей м'яч!
49’ Гравець Эндре Кнутсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Леннерт Нильсен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
61’ Орест Тябликов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Panda Fc 796! Видно злагодженість у діях!
64’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леннерт Нильсен правильно віддати пас на партнера!
64’ Эндре Кнутсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
73’ Після проходження флангом Эндре Кнутсен віддав точну передачу на протилежний фланг
74’ Даниэль Шваб проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Раимофф не зміг залишити поле без допомоги медиків
77’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
83’ Орест Тябликов порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
86’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений