12.10.2024 22:06
Сборная Италия Arena
1’ Футболісти команди Сборная Италия 1402 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Бруно Араухо
12’ М'яч за межами поля, вкидає Дженнаро Гаттузо
15’ Джанлуиджи Буффон важко ловить м'яч
19’ Після прострільного удару по воротах Гонсалу Рамуш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
19’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
28’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим
37’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
44’ Джанлуиджи Буффон непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
46’ Бруно Араухо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
51’ Суддя призначає пенальті. Даниеле Де Росси пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гонсалу Рамуш буквально лягає на спину опонента!
59’ При виконанні кутового удару Джанлука Дзамбротта несподівано та красиво забиває ГОЛ!
60’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
60’ Знаменитий гравець Джанлука Дзамбротта вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
64’ Стефан ель Шарави на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Алессандро Неста забиває приголомшливий м'яч у ворота!
66’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Гравець Стефан ель Шарави набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
81’ Гонсалу Рамуш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
83’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
90’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дэннис Ячин...