12.10.2024 22:06
3’ Максим Мухин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
11’ Алан Дзагоев легко перехоплює прострільну передачу
12’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
18’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
24’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
28’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
31’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
39’ Суддя призначає пенальті. Дэннис Ячин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Після образи суперника Бруно Араухо нахабно штовхає його!
50’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
56’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
58’ Сильний та точний пас віддав Дэннис Ячин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
65’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Алан Дзагоев віддав пас в нікуди!
68’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
69’ Гравець команди Stallion 1742 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Максим Мухин отримує попередження
75’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Милош Красич
82’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Милош Красич
85’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Бруно Араухо чітко вкинув м'яч у гру