12.10.2024 22:05
11’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
14’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
15’ Після тонкої передачі м'яч отримує Дженнаро Гаттузо
19’ Дэннис Ячин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
25’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
26’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
27’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Джорджо Кьеллини
33’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
36’ Сильний та точний пас віддав Педро Уго Аморим і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
41’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Бруно Араухо
48’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Даниеле Де Росси
51’ Джанлуиджи Буффон показує найвищу техніку воротарської майстерності
53’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
59’ Команда Сборная Италия 1402 спокійно контролює м'яч у середині поля
62’ І з м'ячем Педро Уго Аморим після ідеального підкату
66’ Відібравши м'яч, Даниеле Де Росси віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
69’ Суддя призначає пенальті. Педро Уго Аморим пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
71’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Даниеле Де Росси
81’ Антонио Ди Натале порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
91’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Стефан ель Шарави