12.10.2024 21:58
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Відібравши м'яч, Ренату Саншеш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
12’ Владилен Панасюк легко перехоплює м'яч
18’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
28’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
31’ Франсишку Консейсау практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ Після прострільного удару по воротах Маркиньос рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
39’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
40’ Паоло Ди Чини порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
42’ Після тонкої передачі м'яч отримує Лев Кривошеин
47’ Яка передача і Душан Влахович пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
48’ Кевин Фолланд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
52’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мейсон Маунт буквально лягає на спину опонента!
62’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Данил Пруцев чітко вкинув м'яч у гру
65’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
74’ Який незграбний пас віддав Хоакин Фернандес і м'ячем заволодів суперник!
79’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хуан Бернат
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Хуан Бернат зробив гарний підкат
87’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Бернат забиває приголомшливий м'яч у ворота!
91’ Зірвавши контратаку суперника, Кевин Фолланд перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю