12.10.2024 21:51
3’ Ех, Деукалайон Ксенакис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
6’ Гравець Деукалайон Ксенакис набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
8’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Раимофф
11’ Жахливий та неточний пас віддав Тим ван Реммерсваал своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
19’ Дмитрий Торбинский неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
22’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
26’ Яка передача і Раимофф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
27’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Андрей Алешин
37’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Роман Минаев
40’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Лукман Аруна чітко вкинув м'яч у гру
40’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
42’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Александр Ташаев
45’ І знову Александр Сонг віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
47’ І з м'ячем Андрей Алешин після ідеального підкату
53’ Андрей Алешин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
58’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Халид Булахруз не зможе сам піти з поля
61’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
70’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
75’ Роман Минаев проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
76’ Роман Минаев порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
84’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Евгений Песегов
89’ Знову м'яч забирає Деукалайон Ксенакис