12.10.2024 21:50
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після легкого удару гравцем Лукман Аруна по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ Денис Руденко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
17’ Владимир Шаран не зміг віддати пас! Явний брак техніки
23’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
25’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Леннерт Нильсен
30’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
32’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
40’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Ех, Дмитрий Лепа... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
51’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес
54’ Команда Rangers FC 1892 спокійно контролює м'яч у середині поля
58’ Дмитрий Лепа порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
65’ Відмінну передачу віддав Владимир Лысенко, мабуть один із найкращих гравців команди Rangers FC 1892
72’ Сильний удар по воротах, але Артур Рудько у стрибку легко відбив цей м'яч!
75’ Леннерт Нильсен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
77’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
81’ Сергей Политыло проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
83’ М'ячем заволодів Игорь Костюк, але несподівано тут же його втратив!
91’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!