12.10.2024 21:49
Zvyaghel Arena
1’ Футболісти команди Zvyaghel 1057 розіграли м'яч із центру поля
8’ Александр Рыбка показує найвищу техніку воротарської майстерності
15’ Станимир Дриженко віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
20’ М'яч за межами поля, вкидає Кевин Фолланд
23’ Ренату Саншеш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
26’ Дааа... Дэнни Уэлбек не зміг прийняти пас від свого партнера...
27’ Суддя призначає пенальті. Франсишку Консейсау пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
35’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
44’ Дааа... Кевин Фолланд не зміг прийняти пас від свого партнера...
45’ М'ячем у голову отримує Станимир Дриженко. Сподіваємось все обійдеться...
47’ М'ячем заволодів Хуан Бернат, але несподівано тут же його втратив!
48’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
49’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Ренату Саншеш
54’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
56’ Владислав Кабаев на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
63’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хуан Бернат
66’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
71’ Кевин Фолланд вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
77’ Хуан Бернат вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
84’ При виконанні кутового удару Данило несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Душко Дукич віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
89’ Ех, Франсишку Консейсау... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата