12.10.2024 21:43
10’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гонсалу Рамуш
12’ Жахливий та неточний пас віддав Деукалайон Ксенакис своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
14’ Зірвавши контратаку суперника, Деукалайон Ксенакис перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
18’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Анастасия Сикорська
27’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Валентин Белькевич не зміг потрапити по воротах!
33’ Жорди Масип показує найвищу техніку воротарської майстерності
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
38’ Після образи суперника Лорен Сессельман нахабно штовхає його!
41’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
46’ Карлос Клерк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
54’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
59’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гонсалу Рамуш не зміг потрапити по воротах!
66’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
69’ Жорди Масип на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
79’ Ех, Гонсалу Рамуш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
82’ Після прострільного удару по воротах Анастасия Сикорська рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Який незграбний пас віддав Леннерт Нильсен і м'ячем заволодів суперник!
86’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля