12.10.2024 21:42
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
2’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження
4’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Имаму Ндженг
12’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
14’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
22’ Нуно Лино віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
25’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Левент Кишш
29’ Муталип Ундасынов віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
32’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Эрнест Нечаев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
42’ Гравець видалений грамотно грає на виході
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
50’ Відмінну передачу віддав Бабаджайд Кумордзи, мабуть один із найкращих гравців команди Dudka Kharkiv 831
57’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Дэннис Ячин
61’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Манар Смаков
69’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
72’ Ех, Манар Смаков... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
82’ Арон Ференци від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
85’ Имаму Ндженг зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Манар Смаков
90’ Після прострільного удару по воротах Дэннис Ячин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!