12.10.2024 21:41
Квадро Arena
1’ Футболісти команди Квадро 835 розіграли м'яч із центру поля
11’ Луиджи Кампо у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
16’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кажым Тажибаев забиває приголомшливий м'яч у ворота!
21’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Луиджи Кампо
31’ Після жахливої помилки захисника Фредерик Хандшух без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Фредерик Хандшух неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
41’ Павел Умалюк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Орландинос 582
47’ У грубому підкаті Кажым Тажибаев зносить суперника з ніг!
56’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Павел Умалюк
62’ Кинизела Манджек проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
64’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гэральд Кард правильно віддати пас на партнера!
69’ Після образи суперника Гэральд Кард нахабно штовхає його!
72’ Павел Умалюк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Кэндол Крейтон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
77’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гэральд Кард
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді