Товариський матч

12.10.2024 21:35
ФК Котовск Arena
1’ Футболісти команди ФК Котовск 1891 розіграли м'яч із центру поля
11’ Иоан Лисиин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ При виконанні кутового удару Анатолий Туманский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Узома Фане легко вганяє м'яч у сітку воріт!
14’ Анатолий Туманский не зміг віддати пас! Явний брак техніки
18’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Узома Фане легко вганяє м'яч у сітку воріт!
20’ Фред Родригес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ФК Котовск 1891
22’ Амар Ермаченко показує найвищу техніку воротарської майстерності
28’ Знаменитий гравець Тимофей Чумак вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
32’ Иоан Лисиин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
37’ Відмінну передачу віддав Иоан Лисиин, мабуть один із найкращих гравців команди Орландинос 582
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
45’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Прохор Трапасян
48’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Ренан Тейшейра віддав пас в нікуди!
48’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Бернард легко вганяє м'яч у сітку воріт!
49’ Анатолий Туманский відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Орландинос 582
50’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Амар Ермаченко не зміг залишити поле без допомоги медиків
53’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Узома Фане легко вганяє м'яч у сітку воріт!
57’ Вправно перехоплює м'яч Флорентин Сергиенко
59’ Александр Зубков порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
64’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
65’ Після легкого удару гравцем Иоан Лисиин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
68’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
75’ У грубому підкаті Александр Зубков зносить суперника з ніг!
77’ Виталий Рева витягає дуже складний удар
86’ Після жахливої помилки захисника Марк Тома без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
86’ Амар Ермаченко показує найвищу техніку воротарської майстерності