12.10.2024 21:35
10’ Илльз Келети віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди VESELE 847! Видно злагодженість у діях!
13’ Чеслав Дудек вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
17’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
22’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Алехандро Браганзе Лоуренцо правильно віддати пас на партнера!
22’ Суддя призначає пенальті. Сандро Рамирес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Після легкого удару гравцем Карлос Клерк по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ Після прострільного удару по воротах Марчелло Руи Мачадо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
30’ Леннерт Нильсен подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
36’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
38’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Илльз Келети
44’ У грубому підкаті Эну Торомба зносить суперника з ніг!
47’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Раимофф
52’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
54’ Небезпечний штрафний удар і Леннерт Нильсен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
56’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
56’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
58’ Хомерос Венизелос витягає дуже складний удар
61’ Після образи суперника Марчелло Руи Мачадо нахабно штовхає його!
66’ Леннерт Нильсен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
70’ Після прострільного удару по воротах Тим ван Реммерсваал рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
71’ Марчелло Руи Мачадо вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
75’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
83’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
86’ Гравець Тим ван Реммерсваал набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!