12.10.2024 21:34
Українські Козаки Arena
1’ Футболісти команди Українські Козаки 704 розіграли м'яч із центру поля
10’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Деукалайон Ксенакис правильно віддати пас на партнера!
16’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Арчи
22’ Відібравши м'яч, Сандро Рамирес віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
26’ При спробі обійти суперника гравець Сандро Рамирес підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
26’ Халид Булахруз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
30’ Раимофф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
33’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деукалайон Ксенакис
42’ Сергей Нудный вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
43’ Знаменитий гравець Леннерт Нильсен вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
51’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сандро Рамирес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Олег Чуваев головою відбиває м'яч
52’ Знаменитий гравець Даниэль Шваб вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
53’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
61’ Вдало віддав пас Роман Поспехов своєму гравцю!
67’ М'ячем у голову отримує Гравець видалений. Сподіваємось все обійдеться...
67’ Який незграбний пас віддав Леннерт Нильсен і м'ячем заволодів суперник!
70’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Тим ван Реммерсваал
72’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
73’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
78’ Тим ван Реммерсваал вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
84’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Алекс Стиль віддав пас в нікуди!
87’ Андрей Липовуз зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
92’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу