12.10.2024 21:27
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
3’ Знаменитий гравець Микитин Володимир вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
6’ Зірвавши контратаку суперника, Алексей Бахарев перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
15’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Дэйли Блинд
17’ Тим ван Реммерсваал вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
19’ Пак Чи Сон від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Вдало віддав пас Раимофф своєму гравцю!
34’ Дааа... Раимофф не зміг прийняти пас від свого партнера...
34’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ Який незграбний пас віддав Лукман Аруна і м'ячем заволодів суперник!
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
49’ Алексей Бахарев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
56’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Пауло Ванчопе не зміг потрапити по воротах!
63’ Після жахливої помилки захисника Сандро Рамирес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
65’ І знову Пров Зямкин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
69’ Дэйли Блинд відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FcKharkiv 1495
71’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
75’ Що ж робить гравець команди FcKharkiv 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
76’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Відмінну передачу віддав Сандро Рамирес, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
88’ Артем Кичак легко перехоплює м'яч