12.10.2024 21:26
10’ Після проходження флангом Раимофф віддав точну передачу на протилежний фланг
13’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
17’ Після невиразного відбору, атаку почав Тим ван Реммерсваал
24’ Ну треба ж! Сандро Рамирес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
29’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Тим ван Реммерсваал віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
34’ Після легкого удару гравцем Пров Зямкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ Чидера Эджуке вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
44’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
49’ Раимофф проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
51’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деукалайон Ксенакис отримує попередження
52’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Гравець Раимофф набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
58’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Кристиян Бистрович не зміг потрапити по воротах!
60’ Кристиян Бистрович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
64’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
72’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
75’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
75’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Алексей Березуцкий точно зіграв головою на партнера по команді!