12.10.2024 21:19
6’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
11’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
12’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хосе Герреро буквально лягає на спину опонента!
21’ Жахливий та неточний пас віддав Маноло Габбьядини своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Відібравши м'яч, Левент Кишш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
41’ Маноло Габбьядини неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
46’ Яка передача і Дэннис Ячин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
50’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
55’ Левент Кишш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
57’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Огнен Вукоевич
61’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хосе Анхель забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
66’ І з м'ячем Хосе Герреро після ідеального підкату
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Педро Уго Аморим
75’ Боротьба за м'яч у повітрі і Романо Муссолини буквально лягає на спину опонента!
82’ Джиованни Паскуале порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
89’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш