12.10.2024 20:57
Voliry Arena
1’ Футболісти команди Voliry 1062 розіграли м'яч із центру поля
7’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Прохор Трапасян
12’ Знаменитий гравець Майкл Хирн вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
14’ Иоан Лисиин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
19’ Руслан Бабенко не зміг віддати пас! Явний брак техніки
24’ Райыс Кушеков на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
24’ Після прострільного удару по воротах Олег Протасов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
28’ Ну треба ж! Узома Фане віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
38’ Павел Умалюк не зміг віддати пас! Явний брак техніки
42’ Знаменитий гравець Узома Фане вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
42’ Руслан Бабенко у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
50’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
58’ Амар Ермаченко грамотно грає на виході
61’ Райыс Кушеков втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
64’ Команда Voliry 1062 спокійно контролює м'яч у середині поля
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Осман Щербаков легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Олег Протасов
89’ Нуно Тавареш важко ловить м'яч
90’ Гравець віддає наскрізний пас і Бен Руурд Чрюдер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!