12.10.2024 20:49
Орландинос Arena
1’ Команда Орландинос 582 розпочала з центру поля
10’ Після невиразного відбору, атаку почав Иоан Лисиин
13’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
13’ Давид Широкий втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
22’ І знову Иоан Лисиин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
30’ Джордж Шимич на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Вправно перехоплює м'яч Павел Умалюк
38’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Джордж Шимич
38’ Яка передача і Флорентин Сергиенко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Павел Умалюк...
51’ Эсдрас Алексос вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
59’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Тимофей Чумак і непогано виносить його в центр поля
62’ Сальватор Варелья на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
72’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Виктор Бахон не зміг потрапити по воротах!
74’ Узома Фане прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
79’ М'яч за межами поля, вкидає Иоан Лисиин
87’ Дааа... Дурмус Лангенберг не зміг прийняти пас від свого партнера...