12.10.2024 19:46
10’ Ну треба ж! Эдгар Давидс віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
16’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Себастьян Верон забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Марко Ван Бастен
22’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
25’ Марко Ван Бастен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
30’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
33’ Боротьба за м'яч у повітрі і Франк Райкард буквально лягає на спину опонента!
39’ Деукалайон Ксенакис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
41’ Яка передача і Кларенс Зеедорф пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
47’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
49’ Після образи суперника Сандро Рамирес нахабно штовхає його!
55’ Деукалайон Ксенакис вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
57’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сандро Рамирес забиває ГОЛ!
59’ Який незграбний пас віддав Роберто Баджо і м'ячем заволодів суперник!
61’ Сандро Рамирес віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
65’ Роберто Баджо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Деукалайон Ксенакис
68’ Рууд Гуллит проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
72’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
74’ Гравець Лукман Аруна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
79’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Раимофф
85’ Команда Карпати Лємберг 2058 спокійно контролює м'яч у середині поля
90’ Гравець віддає наскрізний пас і Кларенс Зеедорф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!