12.10.2024 19:38
FcKharkiv Arena
1’ Футболісти команди FcKharkiv 1495 розіграли м'яч із центру поля
10’ Що ж робить гравець команди FcKharkiv 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
17’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
19’ Артем Кичак непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
24’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
30’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дэйли Блинд...
33’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
35’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
41’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
46’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
48’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
56’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
58’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Лукман Аруна не зміг потрапити по воротах!
66’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
68’ Сандро Рамирес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
73’ Гравець віддає наскрізний пас і Лукман Аруна у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Деукалайон Ксенакис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
81’ Після легкого удару гравцем Пак Чи Сон по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
89’ Деукалайон Ксенакис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!