12.10.2024 18:47
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1665 розіграли м'яч із центру поля
3’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Димитр Бербатов
10’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Раимофф
12’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Даррен Флетчер
16’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
26’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Энди Коул
34’ Энди Коул віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Манчестер 1665
37’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Энди Коул забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ Петер Шмейхель легко перехоплює прострільну передачу
44’ Відмінну передачу віддав Донни ван де Бек, мабуть один із найкращих гравців команди Манчестер 1665
46’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
52’ М'ячем заволодів Левент Кишш, але несподівано тут же його втратив!
59’ Ну треба ж! Раимофф віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Після прострільного удару по воротах Хавьер Эрнандес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
71’ При виконанні кутового удару Маттео Дармиан несподівано та красиво забиває ГОЛ!
72’ Дэннис Ячин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
75’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
82’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
92’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Даррен Флетчер