12.10.2024 18:22
10’ Мда... Раимофф... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
20’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
24’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
30’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
32’ Джанин Бекки фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
35’ Юлия Анна Шевчук віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Meercat 1445
41’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
46’ Мария Тихонова фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
52’ Раимофф точно зіграв головою на партнера по команді!
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруно Араухо правильно віддати пас на партнера!
60’ Мария Тихонова зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
60’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Клерк
64’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
67’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Матильда Анна Люндорф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Команда Meercat 1445 спокійно контролює м'яч у середині поля
71’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Джули Эрт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
73’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
83’ Катерина Амелина грамотно грає на виході
90’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Meercat 1445 гра в середині поля