12.10.2024 18:14
Berda Madrid Arena
1’ Команда Berda Madrid 802 розпочала з центру поля
7’ Гравець видалений грамотно грає на виході
10’ Знову м'яч забирає Габриэль Абрамс
15’ Після жахливої помилки захисника Бруно Араухо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
17’ Хавьер Торру втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
20’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
22’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Ромен Тьерри
28’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
35’ Дэннис Ячин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Левент Кишш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ Після легкого удару гравцем Стейси Брюстер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Сергей Остафьев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Berda Madrid 802
44’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
47’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
51’ Бруно Араухо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
58’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
60’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Илия Атанацкович
64’ Тедди Бруно на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
71’ Ромен Тьерри втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
72’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Тедди Бруно
78’ Вдало віддав пас Ромен Тьерри своєму гравцю!
84’ М'ячем заволодів Бруно Араухо, але несподівано тут же його втратив!
89’ Сергей Остафьев від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість