12.10.2024 18:11
5’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
8’ Ян Морговский втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
8’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
14’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Артур Карноза
19’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
29’ Артур Рудько головою відбиває м'яч
33’ Артур Рудько витягає дуже складний удар
38’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Денис Руденко
48’ М'ячем заволодів Игорь Костюк, але несподівано тут же його втратив!
52’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
53’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
55’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Левент Кишш
60’ Раимофф віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
63’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
65’ Знаменитий гравець Ян Морговский вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
68’ Суддя призначає пенальті. Павел Ореховский пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
70’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сергей Политыло
74’ Дэннис Ячин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
75’ Суддя призначає пенальті. Игорь Костюк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
82’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
82’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Артур Карноза забиває ГОЛ!
84’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
90’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карлос Клерк отримує попередження
92’ Владимир Шаран віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Rangers FC 1892